МОЛИТВИ НА КОЖЕН ДЕНЬ

Отче наш

"Ви ж моліться отак: Отче наш, що єси на небесах! Нехай святиться Ім'я Твоє, нехай прийде Царство Твоє, нехай буде воля Твоя, як на небі, так і на землі. Хліба нашого насущного дай нам сьогодні. І прости нам довги наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим. І не введи нас у випробовування, але визволи нас від лукавого. Бо Твоє є царство, і сила, і слава навіки. Амінь". (Від Матвія 6:9-13)

Вечірня молитва

Отцю Небесний! Прийми славу і подяку! Спасибі за те, що я прожив цей день. Прости мої гріхи, які вчинив (а) по своїй волі і через незнання. Я прощаю тих, хто образив мене. Звільни моє серце від тривог, переживань, гіркоти, непрощення. Оберігай мене вночі і дай приємний сон. Нехай моя душа і моє тіло відпочинуть і наповняться новою силою на наступний день. Спасибі, що чуєш мене. Молюся в ім'я Ісуса Христа. Амінь.

Молитва за дітей

"І будуть ці слова, що Я сьогодні наказую, на серці твоїм. І пильно навчиш цього синів своїх, і будеш говорити про них, як сидітимеш удома, і як ходитимеш дорогою, і коли ти лежатимеш, і коли ти вставатимеш". (Повторення Закону 6:6,7).

Господи, яви святість Твою дітям моїм! Заради імені Твого святого помилуй їх. Візьми їх зі світу сього жорстокого і приведи в царство Твоє. Окропи їх чистою водою! І очисти від всіх нечистот та ідолів. Дай їм нове серце і дух новий дай їм! Візьми з їхнього тіла серце кам'яне і дай їм серце плотяне. Вклади всередину їх дух Свій і зроби, щоб ходили вони дорогою Твоєю і дотримувалися і виконували заповіді Твої. І звільни їх від всіх нечистот їх і не дай їм терпіти голоду. Нагадай їм при злих шляхах їх і недобрих справах їх і дай їм відчути огиду за беззаконня і мерзоти, які чиняться ними. А Ти, Господи, з великої милості Твоєї, очисти їх від усіх гріхів їх, заради імені Твого. Щоб стали вони, як Едемський сад, і побачили, що Ти Господь засаджуєш спустошіле. Бо Ти Господь, сказав і зробив.

Молитва подружжя

Господь мій! Дякую Тобі за те, що в цьому світі, де стільки байдужості і самотності, Ти подарував мені людину, яка стала настільки близькою мені, що злилася зі мною в одне ціле. Збережи наше сімейне щастя від егоїзму, підозр і  безпричинних ревнощів. Дай нам сили прощати один одного і забувати колишні образи. Збережи наш союз від підступності злих людей, і нехай ніколи ніяка людина не встане між нами двома. Нехай наші діти ростуть в любові, щасті та радості, будуть слухняними. Не розлучай нас до самої смерті і дай нам бажання піклуватися один про одного з ніжністю. Годуй нашу любов з небесних джерел, щоб вона проросла глибоко, глибоко в Царство Боже, в життя вічне! Амінь!

Молитва про звільнення від непрощення і засудження

Отецю Небесний я приходжу до Тебе зараз в Ім'я Ісуса Христа, прошу Тебе, - зціли моє серце від всіх ран і болю, звільни мене від усякого непрощення, заздрості і засудження. Я прощаю всім своїм серцем _______ (ім'я) за ________. Я прощаю всіх цих людей за те, що вони зробили мені, я відпускаю їх на свободу, і нічого не маю проти них. Я також прощаю себе, за те, що неправильно робив і реагував. Прошу Тебе, Отче Небесний, прости і Ти мені всі ці гріхи. Я приймаю Твоє прощення, через Ім'я та кров Ісуса Христа, я каюсь у всьому, і кличу зараз про Твою милість. Боже, очисти мене зараз, звільни і зціли мене, визволи мене від усякого зла і віддали від мене все те, що мучило мене. Я підкоряюся зараз Твоїй істині та волі Твоїй, і дякую тобі за моє прощення, свободу і зцілення. Батько мій Небесний, все це я просив Тебе, в ім'я Ісуса Христа. Амінь.

Молитва воїна

Дорогий Господь, допоможи мені бути твердим і мужнім. Дай мені сміливість зустріти небезпеку лицем до лиця і перемогти мої власні страхи. Дай мені мужність йти туди, куди інші не зможуть або не захочуть піти. Бережи мене в стані ворога. Я прошу про силу ... Щоб бути міцним тілесно, захищаючи інших, і бути міцним в дусі, у всьому сподіваючись на Тебе. Я прошу про посвяту. Дай мені бути присвяченим моїй справі, щоб здійснювати його найкращим чином. Дай мені бути відданим моїй країні, захищаючи її. Допоможи мені піклуватися про слабких і співчувати тим, хто потребує мене. Дай мені серце, котре вміє прощати. Бережи мою сім'ю і заповнити будь-яку їх нужду. Дорогий Господь, будь завжди на моїй стороні і вбережи мене від ворога. Амінь.

Молитва про зцілення пораненого серця

Господи Ісус, Ти знаєш, що трапилося зі мною. Ти знаєш мої болі, печалі і скорботи, від яких я страждаю все моє життя. Над багатьма стражданнями я не маю контролю. Я усвідомлюю, що деякі з них є причиною мого бунтовства. Зараз я приймаю рішення пробачити кожної людини, який заподіяв мені біль і рани. Також я прошу вибачення за самого себе, якщо я завдавав біль іншим людям. Я приймаю рішення більше не згадувати всі ті ситуації, які заподіяли мені біль. Господи Ісус, я вибираю Твоє розраду і Твою любов. Втіш мене і зціли мій поранений дух. Прошу Тебе, зціли всі шрами, від яких я страждав з моменту зачаття і до теперішнього часу. Прости мене, що я пам'ятав ці рани, болі, скорботи і печалі. я прийняв рішення звільнитися від них і приймаю Твій цілющий бальзам в усі зруйновані сфери і галузі мого життя. Я забираю назад всю територію, яку я віддав ворогові, і все те, що вкрав диявол. Я відмовляюся від диявола і його справ, я руйную всі зв'язки з ним. Я вибираю служити і поклонятися тобі, Господу Богу моєму і тільки Тобі я буду служити. Я славлю Тебе і дякую Тобі за те, що Ти зцілив мій ранений дух, і стер всі погані спогади з моєї пам'яті. В Ім'я Ісуса я наказую всім нечистим духам, які прийшли з пораненням, від мого зачаття, включаючи родові травми, і до сьогоднішнього дня, залишити мене зараз і ніколи не приходити до мене. З цього дня я вибрав пробачити все, що було в минулому і рухатися вперед з Тобою, Господи. 

Молитва за зцілення згідно зі Словом Божим

Отецю Небесний, через Твоє Слово Ти передав мені Своє життя. Це життя відновлює моє тіло. І коли моє тіло говорить мені, що в ньому щось болить, я йому у відповідь кажу: "Благослови, душе моя, Господа, і не забувай за всі добродійства Його! Всі провини Твої Він прощає, всі недуги твої вздоровляє. Від могили життя твоє Він визволяє, Він милістю та милосердям тебе коронує. Він бажання твоє насичає добром, відновиться, мов той орел, твоя юність!"(Псалми 102:2-5). Моя юність оновлюється! Кожен орган і тканини мого тіла функціонують досконало, як Бог створив і визначив їм функціонувати. Я забороняю будь-яку несправність в моєму організмі в ім'я Ісуса Христа!

Всі слова, які я говорю, чує кожна клітинка мого організму і реагує на них, тому що ці слова прийшли від мого Небесного Отця через Біблію і є живими і дієвими. Слово Боже спрацьовує і в наших фінансах, і в усіх обставинах.  У кожній сфері нашого життя проявляється Боже благословення. 

Отець Небесний, Твоє Слово стало частиною мене. Воно тече в моїй крові, воно тече в кожній клітинці мого тіла, відновлюючи і перетворюючи мій організм. Твоє Слово стало плоттю, і коли я вимовляю Його, закон Духа Життя у Христі Ісусі звільняє мене від закону гріха і смерті.  Я вірою приймаю, що кожен орган або кожна система мого тіла виконує досконалу роботу, тому, що моє тіло є Храм Духа Святого. Я відхиляю всяке прокляття і проголошую життя в моє тіло. Я не помру, але буду жити і буду звіщати про справи Госпоні.

Святий Господь, Ти пробачив всі мої беззаконня, Ти зцілив всі мої хвороби, Ти викупив моє життя від руйнування, Ти насичуєш благами життя моє, оновлюється подібна до орла юність моя. Отцю Небесний, Ти благословив їжу і воду, прибрав від мене пожираючого; я маю повноту днів, здоров'я, і ​​в усьому, що роблю, встигаю і процвітаю. В ім'я Ісуса Христа. АМІНЬ!

Молитви за країну

Покаяння за гріхи свого народу

(Даниїл 9:4-19) 

4. І молився я Господеві, Богові своєму, і сповідався й казав: О мій Господи, Боже великий і грізний, що стережеш заповіта та милість для тих, хто кохає Тебе, та для тих, хто виконує Твої заповіді!

5. Ми прогрішилися та чинили беззаконня, і були несправедливі, і бунтувалися, і відверталися від Твоїх заповідей та від постанов Твоїх.

6. І не прислухалися ми до Твоїх рабів пророків, що говорили в Твоїм Імені до наших царів, наших начальників та наших батьків, і до всього народу землі.

7. Тобі, Господи, справедливість, а нам сором на обличчя, як цього дня для юдея, і для мешканців Єрусалиму, і для всього Ізраїля, близьких та далеких, по всіх тих краях, куди Ти їх вигнав за їхнє спроневірення, що допустилися його перед Тобою.

8. Господи, сором на обличчя нам, нашим царям, князям нашим та нашим батькам, що згрішили перед Тобою!

9. А Господеві, нашому Богові, милість та прощення, бо ми бунтувалися проти Нього,

10. і не слухалися голосу Господа, нашого Бога, щоб ходити законами Його, які Він дав нам через Своїх рабів пророків.

11. І ввесь Ізраїль переступив Закона Твого, і відвернулися, щоб не слухатися Твого голосу, і було вилите на нас те прокляття й та присяга, що написана в Законі Мойсея, Божого раба, бо ми прогрішилися Йому.

12. І Він сповнив Своє слово, яке говорив на нас та на наших суддів, що судили нас, щоб спровадити на нас велике зло, такого не було вчинено під цілим небом, яке було вчинене в Єрусалимі!

13. Як написано в Мойсеєвому Законі, усе те лихо прийшло на нас, та ми не вблагали Господа, нашого Бога, щоб вернутися нам від свого гріха, і щоб порозумнішати в Твоїй правді.

14. І Господь пильнував того лиха, і спровадив його на нас, бо справедливий Господь, Бог наш, у всіх Своїх чинах, які Він зробив, та ми не слухали Його голосу.

15. А тепер, Господи, Боже наш, що вивів з єгипетського краю Свій народ потужною рукою, і зробив Собі славне Ім'я, як цього дня, згрішили ми, стали несправедливі!

16. Господи, у міру всієї Твоєї справедливости нехай відвернеться гнів Твій та Твоя ревність від Твого міста Єрусалиму, Твоєї святої гори, бо через наші гріхи та через провини наших батьків Єрусалим та народ Твій відданий на ганьбу для всіх наших околиць.

17. І нині прислухайся, Боже наш, до молитви Твого раба та до його благань, і нехай засвітиться Твоє лице над Твоєю спустошеною святинею, ради Господа!

18. Нахили, Боже мій, вухо Своє та й послухай, відкрий Свої очі й побач наші спустошення та те місто, де кликалося Ім'я Твоє в ньому, бо ми кладемо свої благання перед Твоїм лицем не через свої справедливості, але через велику Твою милість.

19. Господи, вислухай! Господи, прости! Господи, прислухайся й зроби! Не опізняйся ради Себе, мій Боже, бо Ім'я Твоє кличеться над Твоїм містом і над Твоїм народом!

Прохання про порятунок та допомогу

  1. "Порятуй же мене й збережи Ти мене від руки чужинців, що їхні уста промовляють марноту, а їхня правиця правиця зрадлива..."(Псалми 143:11)
  2. "Служіть Господеві зо страхом, і радійте з тремтінням! А тепер помудрійте, царі, навчіться ви, судді землі" (Псалми 2:10,11)
  3. "Коли край провиниться, то має багато володарів, коли ж є людина розумна й знаюча, то держиться довго". (Приповісті 28:2)
  4. "Коли множаться праведні, радіє народ, як панує ж безбожний то стогне народ". (Приповісті 29:2)
  5. "Цар утримує край правосуддям, а людина хабарна руйнує його".(Приповісті 29:4)
  6. "Водні потоки цареве це серце в Господній руці: куди тільки захоче, його Він скеровує". (Приповісті 21:1)
  7. "Глумливого вижени, й вийде з ним сварка, і суперечка та ганьба припиняться". (Приповісті 22:10)
  8. "коли віддалити безбожного з-перед обличчя царевого, то справедливістю міцно поставиться трон його". (Приповісті 25:5)

Молитва за сцілення від раку

Ісус, я дякую Тобі за те, що Ти помер на хресті, щоб забрати всякий страх і перемогти хворобу і смерті. Я дякую Тобі за те, що Твоє ім'я - вище всіх імен, і рак може бути зруйнований в моєму житті і в житті близьких мені людей. Господь Ісус, прямо зараз доторкнися до мого тіла Своєю цілющу силу. Очисти мій розум від страху, а моє тіло - від хвороби. Дай мені мудрість, щоб я міг жити здоровим життям, яка шанує Тебе, мій неймовіний Творець.

  1. В ім'я Ісуса Христа, грунтуючись на Божому Слові, я проголошую, що у Христі я вже переміг рак. Так буде зламана ця хвороба в моєму житті.
  2. Я молюся в ім'я Того, Чиє ім'я вище всіх імен, - Ісуса Христа, найбільшого Цілителя всіх часів. Амінь.